Opravy prevodoviek

V Autoservise Cehula poskytujeme služby opravy a servisu automatických aj mechanických prevodoviek. Prevodovka je jedným z najdôležitejších komponentov vášho vozidla a jej správna funkčnosť je kľúčová pre bezpečnú a pohodlnú jazdu. Či už potrebujete rutinnú údržbu, komplexnú opravu alebo výmenu prevodovky, náš tím skúsených mechanikov vám poskytne služby najvyššej kvality.

Servis automatických prevodoviek

Automatické prevodovky vyžadujú špeciálne znalosti a presnú technickú starostlivosť. Naše služby zahŕňajú diagnostiku problémov, údržbu, výmenu oleja a filtrov, ako aj komplexné opravy automatických prevodoviek. Používame len kvalitné diely a oleje, aby sme zaistili, že vaša automatická prevodovka bude fungovať hladko a efektívne. Nechajte na nás, aby sme udržali vašu automatickú prevodovku v optimálnom stave.

Servis mechanických prevodoviek

Mechanické prevodovky, hoci sú robustnejšie, tiež vyžadujú pravidelnú údržbu a odbornú pozornosť. Ponúkame kompletné služby vrátane výmeny spojky, opravy alebo výmeny prevodových častí, ako aj pravidelné kontrolné a mazacie služby. S naším dôkladným prístupom zabezpečíme, že vaša mechanická prevodovka bude pracovať efektívne a bez problémov.Klimatizácie

R134a + R1234 

Zváranie hliník

(oprava diskov) nerez, čierny materiál

KONTAKTUJ NÁS

OTÁZKY? SME TU,
ABY SME POMOHLI!


    🚗💥🛠️ Poškodené čelné sklo? Nečakajte, kým sa malý problém zmení na veľký! Naše najnovšie video vám ukáže, ako rýchlo a efektívne dokážeme v Autoservise Cehula opraviť vaše čelné sklo.

👀✨ Sledujte a presvedčte sa sami o našej precíznosti a odbornosti. Nechajte opravu svojho čelného skla na profesionálov z Autoservisu Cehula. Uistite sa, že vaša jazda je nielen pohodlná, ale predovšetkým bezpečná!

👉 Kontaktujte nás a dohodnite si svoj termín na opravu vášho čelného skla! Nezabudnite sledovať náš profil pre viac tipov a trikov, ako sa starať o vaše vozidlo.

#autoservis #autoservispoprad #autoserviscehula #opravacelnehoskla  #opravacelnehosklapoprad
    🙏Ďakujeme za vašu úžasnú recenziu! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s našimi službami a cenami. Vždy sa snažíme poskytnúť čo najlepší servis a odborný prístup. 😊
#autoservispoprad #autoserviscehula
    🆘Odstráňte pliesne a baktérie vo svojom vozidle! 🦠

Chcete sa vyhnúť dýchaniu pliesní a baktérií vo vašom vozidle? 🚗
Nezabudnite na pravidelný servis klimatizácie, ktorý zahŕňa doplnenie chladiaceho média, výmenu oleja v klimakompressore a najmä výmenu peľového filtra. 💨
Vaše zdravie a pohodlie sú dôležité, preto neodkladajte túto dôležitú údržbu vášho auta.😉

#autoservispoprad